“Ветеринарний дім” у Шостці оголосив збір теплих речей і медикаментів для військових
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Благодійну акцію для підтримки захисників України оголосив “Ветеринарний дім”, що по вулиці Воронізькій, 32, у Шостці. Просять усіх передивитися свої речі та медикаменти в домашніх аптечках, зайвими поділитися. Теплі речі й медичні препарати можна приносити до ветеринарної клініки, їх передадуть військовим.
– Наші дорогі друзі!
Ми впевнені, що кожен з Вас, шукає можливості долучитися до допомоги нашим захисникам, але не завжди зрозуміло як та чим.У нас є запит від військових на передовій, який ми можемо закрити обʼєднавшись всі разом!ГРОШІ ТА ЇЖУ НЕ ЗБИРАЄМО!Сьогодні просимо Вас принести у «Ветеринарний дім» :– светри– перчатки– теплі шкарпетки– термобілизна– шапки– медикаменти ( противірусні, знеболюючі, кровозупинні, бинти, пластирі, препарати першої допомоги, протизапальні, для обробки ран, від діареї)Сьогодні, будь ласка, передивіться свої шафи та аптечки, та принесіть до «Ветеринарного дому» (Воронізька 32) необхідні препарати та речі, бо вже завтра ця посилка відправиться воїнам на передову.Будь ласка, допоможіть з поширенням
Разом зможемо більше! – зазначає Ветеринарний дім на офіційній сторінці у Фейсбуці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: