Фахівці Шосткинської РДА висадили дерева в рамках глобальної екологічної ініціативи
Поділитися в
Копіювати посилання
Управління соціального захисту населення Шосткинської РДА долучилося до екологічної акції «Дерева пам’яті та життя» в межах глобальної ініціативи Greening of the Planet.
Фахівці соцзахисту вважають, що такі заходи мають надзвичайно важливе значення для збереження довкілля, об’єднання суспільства та вшанування пам’яті Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Висаджені дерева стануть символом життя, вдячності, незламності та віри у мирне майбутнє.
“Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи. Разом робимо Україну зеленішою, сильнішою та кращою для наступних поколінь”, – ідеться у повідомленні управління соцзахисту.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: