Сервис Центр

Весняний призов на Сумщині стартує в новому форматі

Армія 12:16, 20.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Цьогоріч призовна кампанія на Сумщині відбувається в новому форматі у зв’язку з реформою децентралізації. Відтак, як проінформував під час наради з керівництвом районів та громад заступник голови Сумської облдержадміністрації Вячеслав Печененко, у регіоні буде утворено 5 районних та 7 міських призовних комісій.

Про це йдеться на сайті облдержадміністрації.

«Це питання актуальне. Є вже Указ Президента України про черговий призов, а також розпорядження голови Сумської облдержадміністрації Василя Хоми «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в Сумській області у 2021 році, — зазначив Вячеслав Печененко. — Цього року ми маємо зміни в адміністративно територіальному устрої області, тож призовна кампанія пройде у новому форматі. Але це на стане нам на заваді, щоб ефективно працювати й на належному рівні організувати весняний призов на Сумщині».

За словами начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Віталія Тимошенка, у зв’язку з реформою децентралізації на Сумщині буде утворено 5 районних та 7 міських призовних комісій (у містах Суми, Конотоп, Ромни, Лебедин, Шостка, Глухів, Охтирка).

Учасники наради сподіваються, що призовні комісії разом із правоохоронними органами, органами районної влади та влади на місцях спрацюють на 100% щодо організації призову, як і в минулі роки. І ще раз доведуть, що прикордонна Сумська область є найкращим регіоном з питань забезпечення обороноздатності держави.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору