Вчимо англійську онлайн: як читати і що дивитися

Суспільство 10:58, 27.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вивчення англійської мови вимагає чималих зусиль та часу. І якщо в дитинстві не вийшло вивчити мову до необхідного рівня, не засмучуйтеся. Щоб не потонути в морі теорії та нудних підручників, почніть з простого – підберіть хороші курси англійської онлайн. Так ви заощадите час і зусилля на побудову програми та підбір матеріалів. У вас завжди буде, з ким попрактикуватися і викладач, у якого можна запитати всі незрозумілі моменти.

А щоб навчання на онлайн курсах було ефективнішим, варто додати читання і перегляд відео або фільмів в оригіналі. Поєднуйте приємне з корисним – і результат здивує.

Вивчаємо іноземну мову легко та швидко

Читаємо англійською онлайн

 Читання книжок чи статей онлайн може суттєво підвищити ваш рівень володіння мовою, якщо правильно налаштувати сам процес. Для початку визначте, з якою метою будете читати англійською – для задоволення чи для підвищення рівня володіння мовою. У першому випадку варто обирати статті та книги, у яких 5-15% незнайомої лексики. Так ви отримаєте більше задоволення і не втратите суті тексту. Для рівнів, нижчих за середній, краще обирати адаптовану літературу або невеликі тексти в блогах та онлайн-виданнях.

Для більш ефективного вивчення мови, можете брати і більш складні тексти. Це можуть бути професійні статті англійською. Онлайн можете знайти безліч корисних матеріалів, які допоможуть розвивати не тільки англійську, а й професійний рівень.

Для кращого ефекту практикуйте читання вголос, виписуйте незнайомі фрази, використовуйте додатки або зошит для їхнього повторення.

Читання допоможе не просто сприймати іноземну мову, а й запам’ятовувати пунктуацію та правильне написання слів.

Не намагайтеся перекладати всі 100% тексту, достатньо розуміння контексту.

Після прочитання тексту проговоріть вголос або запишіть кілька ідей, які спали на думку в процесі читання, або придумайте, чим можна продовжити розповідь.

Дивимося відео, фільми та серіали в оригіналі

 Замініть перегляди всіх відео, серіалів і фільмів у дубляжі на оригінал. Можете почати з легких коротких онлайн-відео на TEDx або мультфільмів. Для початку скористайтеся англійськими субтитрами. Зупиняйтеся, якщо багато незрозумілої лексики та спробуйте перекласти за допомогою словника. Випишіть фрази, які можуть бути корисними. Повторіть перегляд наступного дня або через тиждень, перевірте, наскільки зрозумілішим стало відео.

Серіали чудово підійдуть для сприйняття мови. Адже ви звикаєте до вимови героїв, тематика серіалу допомагає краще запам’ятати повторювану лексику. Намагайтеся не перекладати кожне слово, а розуміти незнайомі фрази з контексту, так буде і легше запам’ятати, і використовувати в потрібному контексті та ситуаціях.

Для закріплення, спробуйте розповісти англійською собі чи комусь іншому про що серіал, відео чи фільм, використовуючи нову лексику.

Візьміть за правило щодня читати або дивитися онлайн щось цікаве. Незабаром вам буде простіше сприймати англійську, а ваш словниковий запас буде активно поповнюватися живою лексикою.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору