Вчасна сплата «комуналки» – найвагоміша підтримка підприємств ЖКГ

ЖКГ 13:02, 13.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Шостці населення мінімально забезпечене основними житлово-комунальними послугами. Зараз складна ситуація і для споживачів, і підприємств ЖКГ. Шосткинців просять за можливості вчасно сплачувати комунальні платежі. По-перше, не буде накопичуватися заборгованість, по-друге, ваші платежі – це зараз найвагоміша підтримка житлово-комунальних підприємств, яка дасть можливість стабільно надавати свої послуги.

Як повідомили Шостка.INFO, комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» продовжує працювати. Передати показники лічильників можна через особистий кабінет на сайті «Водоканалу». В найближчий час абоненти отримають квитанції. Оплатити послуги підприємства можна через банківські установи або у касі «Водоканалу».

ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» друкує квитанції і вже відзавтра, 14 березня, буде їх розносити споживачам. Сплатити за послуги підприємства можна у пунктах прийому платежів, які працюють по вул. Горького та Миру (біля дитячої лікарні) до 16:00.

Керівник ЖКО «Жилкомсервіс» та «Броус» Олег Ковальов проінформував, що квитанції за лютий вже почали розносити. За його словами, сплатити можна онлайн, або у банківських установах та у відділеннях «Укрпошти». Крім того, за житлово-комунальні послуги можна розрахуватись 1000 грн. єПідтримки.

За інформацією АТ «Сумигаз»,  компанія докладає максимум зусиль для забезпечення стабільності і безперебійності розподілу газу та енергетичної безпеки регіону. Сьогодні працівники «Сумигазу», часом ризикуючи своїм життям, відновлюють розподіл газу до осель.

«Звертаємось до споживачів природного газу Сумщини з проханням, сплатити за послугу з розподілу газу, бо це єдине джерело, яке мають газовики для забезпечення стабільної роботи газорозподільної системи, закупки пального та матеріалів для аварійної служби, ремонту мереж та відновлення розподілу газу», – зазначили у компанії.

Розуміючи, що всі українці знаходяться в скрутному становищі, «Сумигаз» домовився з платіжними сервісами скасувати комісію за доставку газу при сплаті через онлайн-сервіс 104.ua. У паперовому вигляді квитанції доставляти до поштових скриньок поки не будуть. Суми до сплати доступні у платіжних системах, а рахунки в електронному вигляді – у сервісах 104.ua.

Навіть в нинішніх складних умовах працівники ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» докладають усіх зусиль, щоб компанія могла гарантувати безперебійне електропостачання для своїх споживачів.

Повідомляється, що нарахування за спожиту в лютому електроенергію завантажено у платіжні сервіси 6 березня. З 15 березня листоноші розпочали доставку паперових рахунків у Сумах. Жителі інших міст і сіл області отримають платіжки тільки на електронну пошту. Також компанія відправляє споживачам SMS-повідомлення із сумою до сплати.

Cпоживачам необхідно дбати про власну безпеку та розраховуватися через Інтернет. Як і раніше, сплатити можна: у особистому кабінеті «E-Svitlo»; через мобільні застосунки банків; за допомогою систем онлайн-платежів (Portmone, EasyPay тощо).

«Звертаємося до споживачів з проханням оплатити лютневі рахунки своєчасно. Звісно відключень через заборгованість не буде. Ми розуміємо, що війна в Україні, ускладнює, а в деяких випадках взагалі унеможливлює здійснення розрахунків за комунальні послуги. Проте, якщо є змога оплатити рахунки, хоча б частково, зробіть це. Енергетики, які намагаються гарантувати затишний тил у ваших оселях, потребують підтримки. Якщо маєте доступ до Інтернету та впевнено володієте гаджетами, допоможіть розрахуватися сусідам чи знайомим, пенсіонерам або друзям, які залишаються без зв’язку. Разом ми – сила! Обов’язково переможемо!», – зазначила директор ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Ірина Лошак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору