В яких амбулаторіях Шостки проводиться забір аналізів для проведення ПЛР-тестування на коронавірус + Відео

Медицина 20:28, 20.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Наприкінці 2020 року дещо змінилася нормативно-правова документація Міністерства охорони здоров’я і в новому році обстеженням пацієнтів на коронавірусну хворобу займається первинна ланка. Про це повідомив директор з медичної частини Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур.

За його інформацією, у нашому місті створено 3 пункти по забору біологічного матеріалу. Вони працюють на базі трьох амбулаторій. Пацієнти амбулаторій №№ 1, 2, 4 можуть здати біологічний матеріал на визначення вірусу SARS-CoV-2 в амбулаторії № 1 (є окремий вхід).

Другий пункт для забору біоматеріалу створений на базі амбулаторії № 5 (дитяча поліклініка). За направленням педіатра, там можуть здати біологічний матеріал діти.

Третій пункт створений в мікрорайоні Капсуль на базі амбулаторії № 3.

Пункти забору біологічного матеріалу працюють три рази на тиждень (в понеділок, середу та четвер) з 10.00 до 15.00. Кожного дня заклад обслуговує близько 100 пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу. Забір біоматеріалу відбувається в порядку живої черги.

Для пацієнтів ПЛР-дослідження безкоштовне. Потрібно мати направлення від свого лікаря.

Біологічний матеріал направляється на дослідження до Сумського лабораторного центру.

«В залежності від навантаження на Сумський лабораторний центр ми отримуємо результати протягом 2-3 діб», – зазначив Олександр Мазур. В разі необхідності Центр первинної медико-санітарної допомоги може додатково відкрити 2 пункти для забору біологічного матеріалу.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору