В управлінні освіти повідомили про кількість випадків «мінувань» шосткинських шкіл + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Збільшилась кількість повідомлень про замінування шкіл. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради проінформувала начальник управління освіти Наталія Сергейко.
«Останнім часом збільшилась кількість повідомлень про замінування шкіл, хвиля яких охопила не тільки нашу громаду, а й усю Україну», – сказала вона.
За даними Наталії Сергейко, з початку навчального року станом на сьогодні заклади освіти Шосткинської громади отримали 14 повідомлень про замінування.
Подробиці – у сюжеті
Фото з архіву Шостка.INFO
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: