В Сумской области во время заседания совета регионального развития молились за Украину и нашу область

Влада 13:47, 26.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Открывая заседание, глава облгосадминистрации Николай Клочко поблагодарил жителей Сумщины за то, что каждый на своем месте развивал область.

«Запроваджені Президентом України Петром Порошенком та Урядом реформи стали визначальним фактором у розвитку нашої держави і Сумської області зокрема, – сказал он. – Протягом попередніх п’яти років Україна обрала вектор свого розвитку. Ми чітко знали, куди прямуємо, і обрані нами стратегічні пріоритети стали могутньою хвилею принципових змін, які запустили у громадах механізми саморозвитку та саморегулювання».

Руководитель области поблагодарил учителей, врачей, воинов АТО и ООС, глав ОТГ, городских голов и других представителей местного самоуправления, председателей райгосадминистраций, депутатов всех уровней за плодотворное сотрудничество: «Наша спільна робота була спрямована виключно на розвиток Сумщини, а отже й України».

Призывая участников заседания Совета регионального развития к общей молитве, Николай Клочко отметил: «Помолімося ж сьогодні за світле майбутнє України, за кожного українця, кожного жителя Сумщини. Нехай буде з нами усіма віра і Божа Благодать».

Молитву провел управляющий архиерей епархии, архиепископ Сумской и Ахтырский Православной Церкви Украины Мефодий.

«Ламати просто, будувати важко,  – отметил владыка Мефодий. – Тож нехай Господь благословляє нас усіх у наших трудах на благо Сумщини та України і дає нам силу і терпіння».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору