Мелт. Торговое обурудование

В Шостці відбувся KulishFest + Фото + Відео

Свято 23:16, 6.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 6 серпня, пройшов KulishFest, присвячений 202-й річниці з дня народження видатного українського письменника, фольклориста, етнографа, перекладача Пантелеймона Куліша.

Фестиваль пройшов у Шостці, селищі Воронежі, селі Гуковому. Заходи, які відбулися в рамках KulishFest, були різноплановими. Наприклад, вперше стартував велопробіг «До батька на Хутір», в якому взяли участь місцеві любителі велоспорту. Їх маршрут: Шостка – Гукове.

В сел. Воронежі, де народився  видатний український письменник, мешканці селища та гості зібралися біля пам’ятника Пантелеймону Кулішу. До присутных звернувся староста Воронізького старостинського округу Валерій Ястребов. «Дитинство Пантелеймона Куліша пройшло у Воронежі… Свого часу ми вулицю назвали його ім’ям, також позначили місце, де стояла церква, в якій його хрестили», – сказав він.

Про дитинство класика української літератури розповіла краєзнавець Наталія Міллер.

У пам’ятника Пантелеймону Кулішу звучала скрипка. Тут зіграв студент Сумського коледжу мистецтв ім. Бортнянського Дмитро Гагін.

Епіцентром масштабного свята за традицію стало с. Гукове, де пройшли велика концертна програма, ярмарок, турнір з кулішоварства, кінне козацьке шоу.

З 202-ю річницею від дня народження нашого видатного земляка Пантелеймона Куліша всіх привітали мер Микола Нога, голова районної ради Вікторія Сокол, перший заступник голови Шосткинської райдержадміністрації Віктор Губенко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору