В Шостці прийняли бюджет громади на 2022 рік + Відео

Влада, Громада 19:19, 22.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 грудня, відбулося чергове пленарне засідання міської ради.

Одне з основних питань порядку денного – проект бюджету Шосткинської міської територіальної громади на 2022 рік.

В ході обговорення було запропоновано збільшити фінансування КДЮСШ «Барса» (в проекті бюджету зазначалась сума 800 тис. грн.). Пропозиція знайшла підтримку у народних обранців. Як зазначив депутат Віктор Ждаміров (він є начальник відділу охорони здоров’я та спорту), шосткинська «Барса» серед 1420 дитячо-юнацьких спортивних шкіл посідає 7 місце…  В підсумку видатки на спортшколу збільшили на 50 %.

Світлана Суптельна запропонувала збільшити суму бюджетних коштів на облаштування тротуарів. Її підтримав Олександр Шаповал, він навів приклад вул. Скоропадського (колишня вул. Червонофлотська), де є потреба в облаштуванні тротуару. А Володимир Кушнірьов підняв питання ремонту тротуару біля парку Свободи (неподалік від Володимирського храму), де, за його словами, працівники ТЕЦ колись ремонтували комунікації і після того асфальтного покриття там вже не було.

Міський голова Микола Нога висловив надію, що кошти на виконання депутатських повноважень народні обранці спрямують і на вирішення таких питань…

Микола Трофимець запропонував передбачити кошти на виплату доплат вчителям хімії та фізики навчальних закладів громади (у місті такі доплати педагоги отримують). Микола Нога вважає, що потрібно розробити механізм стимулювання вивчення фізики, хімії, математики.

Депутат Віталій Ляшок виступив з ініціативою передбачити фінансування пільгового проїзду учасників бойових дій, а також ввести пільгу для ветеранів АТО/ООС на відвідування плавального басейну та тренажерного залу.

В підсумку депутати прийняли бюджет на 2022 рік. Його доходи визначені в сумі 665,8 млн. грн., видатки – 665,8 млн. грн.

Міський голова подякував народним обранцям за прийняття бюджету громади і зазначив, що зроблена серйозна, відповідальна робота.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору