Дерматолог
Авто Світ

В Шосткинській громаді докладатимуть зусиль, щоб система опалення медзакладів була автономною + Відео

Медицина 20:46, 30.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Всі заклади охорони здоров’я нашого міста з опаленням. Про це повідомив головний лікар Центральної районної лікарні Олег Штогрин.

За його словами, котельні на твердому паливі почали працювати ще раніше.

Керівник ЦРЛ проінформував про те, що у медзакладі продовжують підготовку до зими.

Міський голова Микола Нога зазначив: завдання на цей рік ввести в експлуатацію котельню на біопаливі у дитячій лікарні, на наступний – котельню у головному корпусі.

Будуть докладатися зусилля, щоб система опалення медзакладів була автономною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору