В Шосткинській громаді докладатимуть зусиль, щоб система опалення медзакладів була автономною + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Всі заклади охорони здоров’я нашого міста з опаленням. Про це повідомив головний лікар Центральної районної лікарні Олег Штогрин.
За його словами, котельні на твердому паливі почали працювати ще раніше.
Керівник ЦРЛ проінформував про те, що у медзакладі продовжують підготовку до зими.
Міський голова Микола Нога зазначив: завдання на цей рік ввести в експлуатацію котельню на біопаливі у дитячій лікарні, на наступний – котельню у головному корпусі.
Будуть докладатися зусилля, щоб система опалення медзакладів була автономною.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: