В Шосткинскую воинскую часть 3022 нагрянула проверка из столицы + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Сегодня, 6 февраля в Шосткинской воинской части 3022 инспекторы Управления контроля деятельности войск провели строевой смотр личного состава и проверили укомплектованность и техническое состояние техники.

Военнослужащие продемонстрировали строевую выучку, умение проходить торжественным маршем. Также инспекторы оценили навыки прохождения каждого из подразделений части со строевой песней.

Помимо этого, оценивался внешний вид военнослужащих, состояние обмундирования, оружия и т.д.

– Згідно плану основних заходів Головного управління національної гвардії України у період з 5 по 16 лютого у військовій частині 3022 здійснюється інспектування. Це процедура, яка має на меті визначити готовність військової частини до виконання завдань за призначенням. Для цього необхідно перевірити всі сторони життя і  діяльності, як кожного військовослужбовця особисто, так і військового колективу в цілому. У результаті перевірки буде визначена загальна оцінка військової частини, крім того кожен військовослужбовець отримає оцінку за свою індивідуальну підготовку, також будуть оцінені і підрозділи у яких служать військові Шостки. Це стандартна процедура, яка проводиться з періодичністю не менше, ніж один раз на 5 років, – сказал в интервью Шостка.INFO начальник Управления контроля деятельности войск (инспекции), генерал-лейтенант Владимир Пеньков.

В состав комиссии вошли ведущие специалисты Управления контроля деятельности войск, а также других управлений и служб Главного управления Нацгвардии, имеющие обширный опыт работы на различных направлениях служебно-боевой деятельности.

Инспекторы проверят в/ч 3022, что называется «от» и «до», включая тактическую и боевую подготовку, умение действовать в различных ситуациях, которые возникают как в мирное, так и в военное время. Проверке подвергнется и документация части.

– Наша мета не полягає у тому, щоби знайти якісь недоліки, а спільно з командуванням військової частини працювати над їх усуненням, щоби частина була готова до любих, навіть самих складних завдань, які можуть виникнути перед нею, як у мирний, так і у воєнний час, – отметил генерал-лейтенант.

Стоит отметить, что первые впечатления столичных инспекторов о в/ч 3022 весьма положительные.

– Видно, що частина готувалась до цього заходу і колектив налаштований отримати найвищий результат, – сказал Владимир Пеньков.

– У військовій частині 3022 високий відсоток контрактників, далеко не в кожній частини можна спостерігати таку ситуацію. Це гарна і позитивна тенденція, адже у державі все робиться для того, щоби перейти на контрактну службу. На прикладі шосткинської  частини можна сказати – що це майбутнє Нацгвардії, Збройних Сил, – отметил начальник службы контроля социального и кадрового обеспечения Управления контроля деятельности войск Виктор Семенюк.

По истечении десяти дней инспекторы вынесут вердикт в соответствии со шкалой оценивания: готова часть к выполнению заданий по назначению, частично готова или не готова.

– Такі перевірки нас стимулюють. Коли ми самі собі даємо оцінку, то не завжди вона може бути об’єктивною, а коли  це роблять зі сторони, а тим більше професіонали, то відразу стає ясно, де ми спрацювали добре, а де недостатньо, які недоліки слід усунути. Оцінка частини – це не оцінка командування, це оцінка нашої спільної роботи і роботи кожного військовослужбовця зокрема. Розраховуємо на позитивний результат, – сказал командир в\ч 3022 Александр Желновач.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору