В Шостке подтвержден новый случай заболевания COVID-19
Поділитися в
Копіювати посилання
Напомним, ранее в Шостке было зарегистрировано 14 случаев заболевания коронавирусной инфекцией. Все 14 заболевших уже выздоровели. Длительное время в городе не было новых случаев заболевания.
Сегодня, 18 июня, зарегистрирован еще один. Об этом на своей Фейсбук-странице информирует мэр Шостки Николай Нога.
– Після тривалої перерви в місті Сумським лабораторним центром підтверджено випадок захворювання на короновірусну інфекцію. Жінка 46 років приїхала з Києва. В даний час лікується в інфекційному відділенні ЦРЛ, – сообщает городской голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: