Мелт. Торговое обурудование

В рамках бюджету участі в Шосткинській громаді подано 16 проєктів + Відео

 Поділитися

Поділитися в

В поточному році триває процес Бюджету участі. І це перший рік, коли в проєкті можуть приймати участь не тільки мешканці міста Шостка, а й усієї Шосткинської громади.

– Проєкти приймалися включно до 31 липня. Подано 16 проєктів на загальну суму понад 3,2 мільйони гривень. Загальний бюджет на 2022 рік становить 1, 75 мільйони гривень. Тобто серед поданих проєктів буде конкурсний відбір, – розповідає начальник Управління економіки Шосткинської міської ради Дар’я Гребенюк.

За її словами, подані проєкти планують реалізувати не лише у Шостці, а й по всій громаді. Вони стосуються житлово-комунального і дорожнього господарств, освіти та культури, соціального захисту населення.  Серед тих, хто подавав проєкти найактивніше – це люди, віком від 36 років.

– Більшість проєктів спрямовані на впорядкування та благоустрій громади, але є й такі, що стосуються організації місць дозвілля. На даний час подані проєкти вже є на платформі Бюджету участі , яка розміщена на сайті Шосткинської міської ради. Громада може з ними ознайомитися. На даний час процедурно завершився перший етап – подання проєктів. Другий етап – це буде розгляд відповідних проєктів комісією Бюджету участі, а також структурними підрозділами. Відповідні проєкти для опрацювання та розгляду направлені членам комісії Бюджету участі, а також відповідальним структурним підрозділам для надання висновків щодо доцільності і взагалі можливості реалізації відповідних проєктів. Потім буде третій етап – голосування за проєкти громадою. І четвертий – визначення переможців, – зазначає начальник Управління економіки Шосткинської міської ради.

Щороку на засіданні сесії Шосткинської міської ради приймають параметри Бюджету участі, в яких визначено терміни подання, розгляду, а також визначення переможців. Тож переможців визначать у жовтні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору