В одному з мікрорайонів Шостки два дні буде відсутнє водопостачання
ЖКГ 16:09, 14.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
14 та 15 січня, у зв’язку з ремонтними роботами на водопроводі, буде відключено водопостачання вулиці Озерна, будинки по 39-Б включно, провулку Озерний, вулиці Ясна Поляна.
Сьогодні, 14 січня, вода буде подаватись з 17:00 до 19:00.
15 січня води не буде до закінчення ремонтних робіт.
Про це повідомляють у «Водоканалі» та просять вибачення за незручності.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: