В Миронівському старостинському окрузі обговорили можливі точки росту + Відео

Громада 22:28, 13.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 липня, у Миронівці відбулося виїзне засідання Офісу розвитку громади.

На ньому обговорили точки зростання, зокрема, в аграрному секторі. Тим більше, що є багато державних програм з підтримки сільгоспвиробників. Про такі програми розповіли координатор Офісу розвитку громади Андрій Сурай, громадській активіст Галина Москаленко.

Прозвучали цікаві ініціативи щодо проведення сільськогосподарських ярмарок, а також відкриття на ринку кіосків, де б продавалася різноманітна сільгосппродукція з окремих старостинських округів.

Як зазначив староста Петро Федорчук, на території Миронівського округу пріоритетними напрямками визначені: бджільництво, розведення великої рогатої худоби, садівництво…

«Село буде жити тоді, коли там будуть точки росту… Щоб ці точки росту спрацювали, щоб ви змогли впровадити свій план в життя, для того і ми приїхали сюди, щоб вам надати допомогу… Ми хочемо, щоб ваші точки росту спрацювали, щоб ваш бізнес пішов вгору і щоб ви прославили свою територію. Ми вам всім бажаємо успіху і сподіваємося, що у нас разом все вийде», – звернулася до мешканців Миронівського старостинського округу, які були присутні на зустрічі, керуюча справами міськвиконкому Олена Кравченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору