В Глухове начнет работу конопляный завод
Поділитися в
Копіювати посилання
Вскоре на месте бывшего комбината пищевых продуктов начнется массовое производство масла из льна и конопли. Такую новость сообщает Глуховский городской совет.
Уже началась реконструкция почти полностью разрушенного здания комбината.
«Цілющі властивості цих рослин все більше завойовують популярність серед населення не лише європейських країн, а й усього світу. Тому, з впевненістю можна стверджувати, що зовсім скоро попит на ці екологічно чисті продукти буде зростати, як у фармацевтичній галузі, так і у харчовій промисловості в межах всесвітнього масштабу»,- говорится в сообщении.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: