В дитячій лікарні тривають ремонтні роботи + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Дитяча лікарня продовжує надавати всю необхідну медичну допомогу. Про це під час апаратної наради проінформував директор медзакладу Віктор Садовничий.
За його словами, у лікарні триває ремонт. Проводяться роботи з термомодернізації фасаду. В укритті закладу змонтовано систему вентиляції.
Міський голова Микола Нога зазначив, що, оскільки лікарня опалюється котельнею на дровах, то у випадку зниження температури повітря, можна її включати і опалювати приміщення лікарні, щоб підтримувати комфортні умови для пацієнтів і персоналу.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: