Мелт. Торговое обурудование

В/ч 3022 підписала меморандум про співпрацю з найбільшими бібліотеками та музеями регіону

 Поділитися

Поділитися в

Учора, 4 серпня, відбулося урочисте підписання Меморандумів про співпрацю у галузі бібліотечної справи та взаємодію у галузі музейної та заповідної справи між Східним оперативно-територіальним об’єднанням, військовими частинами 3022 і 2276 Національної гвардії України та найбільшими і найбагатшими бібліотеками регіону: Сумською обласною універсальною науковою бібліотекою та Сумською обласною бібліотекою для дітей, а також найпотужнішими музейними установами області. Про це повідомляють на ФБ-сторінці Військова Частина Шостка.

Національна гвардія України зацікавлена у тому, щоб строковці-нацгвардійці отримували широкий доступ до справжніх скарбів бібліотечних фондів Сумщини. У свою чергу суспільство отримує культурного та освіченого військовослужбовця, додатково мотивованого служити державі, бо він знає та усвідомлює заради чого це робить.

З боку музейної спільноти підписантами виступили Сумський обласний краєзнавчий музей, Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького, «Меморіальний Будинок-музей А.П. Чехова в м. Суми, Державний історико-культурний заповідник у м. Путивлі та Державний історико-культурний заповідник «Посулля».

«Наша справа не тільки навчити наших військовослужбовців захищати нашу країну зі зброєю в руках, але й готувати з них свідомих та вихованих громадян – еліту нашого суспільства. Зауважу, що меч знання та культури за своєю значимістю настільки ж важливий, як і матеріальна зброя», – підкреслив заступник начальника Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Сергій Ховайло.

Гарантом та координатором процесу реалізації Меморандуму виступає Сумська обласна державна адміністрація.

«Дуже важливо, що Сумщина та Харківщина стали першими регіонами, які почали реалізувати настільки соціально важливий проєкт. Ми щиро підтримуємо цю ініціативу нацгвардійців, і виступаємо гарантом цієї угоди! Адже таким чином ми робимо внесок у духовний розвиток молоді, яка служить!», – відзначила заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Медвідь

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору