Дерматолог
Авто Світ

У центрі Шостки освятили великодні кошики + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Як і минулого року, напередодні світлого Воскресіння Христового, у центрі міста відбулося освячення великодніх кошиків.

Чин освячення здійснив настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України отець Сергій.

Серед тих, хто святив великодній кошик, був і міський голова Микола Нога.

В інтерв’ю Шостка.INFO о. Сергій висловив сподівання, що після війни у центрі нашого міста збудують величний православний собор. «Почекаємо Перемоги. Тоді ми не тільки храми побудуємо, а й збудуємо найкращу країну у світі», – сказав він.

Отець Сергій зазначив: українці молються за те, щоб наші воїни здобули Перемогу і повернулися додому: «Ми кожного дня молимося за них. Бо без нашої молитви їм дуже важко».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору