УЗД – один з ефективних методів діагностування аппендициту

Медицина, Послуги 16:00, 22.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Біль у черевній порожнині може свідчити про розвиток багатьох захворювань. Це може бути і ознакою загострення апендикса. У такому разі потрібний терміновий огляд.

Пацієнти часто запитують: чи достатньо одного висновку УЗД про загострення апендициту, чи ще потрібно здати аналізи для повної впевненості? Статистика стверджує, що у 90% випадків діагноз було поставлено правильно.

Такий спосіб обстеження має перевагу, оскільки:

  • Відсутні радіаційні випромінювання.
  • Відразу можна побачити причину гострого болю у животі.
  • Не потрібне внутрішнє втручання в організм.
  • Доступно до будь-якої категорії населення.
  • Крім цього, ультразвукове дослідження не протипоказане дітям, вагітним та жінкам репродуктивного віку.

Для проведення УЗД аппендициту не потрібно готуватися попередньо перед процедурою. До нижньої частини черевної порожнини додається спеціальний датчик. Він передає інформацію на монітор, яким лікар визначає стан органу. Для точності під час огляду на потрібну область живота натискають, щоб прибрати гази в кишечнику.

Ознаки загострення апендициту:

  • стінки органу – від 3 мм;
  • товщина відростка – понад 7 мм;
  • підвищена ехогенність від ущільнених тканин.

Здуття кишечника і надмірна вага ускладнюють визначення апендициту за допомогою УЗД. Через особливості анатомічної будови людини, фахівцю слід докласти зусиль і розібратися, що спричинило черевний біль. Так, для жінок симптоми апендикса схожі на ознаки позаматкової вагітності, кисту яєчника тощо.

Загострення апендициту – серйозна хвороба, яку потрібно вчасно діагностувати та усунути. Тому, якщо вас турбує біль у черевній порожнині, зверніться до кваліфікованих фахівців «Північ Медікал». Це гарантія якісного обстеження, завжди високоточні результати. У кабінеті УЗД в Шостці є сучасне устаткування, яке забезпечує чітку візуалізацію стану внутрішніх органів. При направленні лікаря пацієнтів записують на діагностику одного або одразу кількох органів в залежності від направлення. Все це в комплексі допомагає встановити правильний діагноз і розпочати вчасне лікування.

Детальна інформація та запис за телефонами: 073-175-82-40, 099 173 56 22.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору