Уродженка Шостки у співавторстві випустила посібник для викладання юридичної англійської мови

 Поділитися

Поділитися в

Про те, що наша землячка Інна Заярна стала одним із авторів навчального посібника Legal English through the Prism of the Law of Ukraine, у Фейсбук повідомляє представниця Нацради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко.  

Інна Заярна – уродженка Шостки, випускниця Сумського державного університету. Уже багато років викладає іноземну мову в Київському державному університеті. Доцент.

Концептуальна ідея посібника також належить Інні. Її мета – навчити студентів правничій англійській мові крізь призму законодавства України та сучасної юридичної практики нашої держави.

Як пише сама авторка, цей посібник не “про право” англійською мовою, він вчить студентів її застосовувати для вирішення тих завдань, з якими вони стикнуться на практиці.

Структура посібника відповідає кращій міжнародній практиці з викладання іноземної мови для спеціальних цілей, спрямована на розвиток як лексичних й граматичних навичок, так і мовленнєвих умінь у говорінні, письмі, читанні та аудіюванні. До речі, зручний доступ до аудіо- та відеофайлів забезпечують інтегровані у посібник QR-коди.

«Пишаюся талановитою землячкою, яку знаю особисто.Радію, що наші земляки працюють над розвитком наукової школи та методиками викладання юридичної іноземної мови. Символічно що посібник вийшов напередодні Дня Незалежності України. Саме така молодь і рухає державу вперед», – пише Лариса Якубенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору