Дерматолог
Авто Світ

Упродовж серпня мобільна клініка відвідала три села Шосткинської громади

Медицина 15:22, 1.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

У серпні команда КНП «Шосткинський МЦПМСД» продовжувала свою важливу місію – наближати медичну допомогу до жителів віддалених населених пунктів.

Мобільна клініка здійснила 3 виїзди у села Пирогівка, Собичеве та Лушники. Під час цих виїздів було оглянуто 53 пацієнти та надано необхідну медичну допомогу.

“Окремо відзначимо виїзди лікаря-гінеколога від асоціації хумедіка, що відбувалися у партнерстві з нашим закладом, завдяки чому жінки змогли отримати кваліфіковані консультації та допомогу без необхідності долати великі відстані”, – зазначають у медзакладі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору