Упродовж доби рятувальники Сумщини дев’ять разів гасили загоряння на відкритих територіях. Горіло й на Шосткинщині
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 11 серпня, підрозділи ДСНС дев’ять разів ліквідовували пожежі на відкритих територіях. Загоряння виникали в Охтирському, Сумському, Шосткинському, Роменському і Конотопському районах та в містах Ромни і Суми, повідомляють у ГУ ДСНС Сумської області.
Рятувальники закликають людей не випалювати суху траву та сміття, як на відкритих територіях, так і на присадибних ділянках. Пам’ятайте, що лише відповідальне поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути небезпечних наслідків, які несуть пожежі. Будьте пильними та у разі виявлення загорянь негайно телефонуйте за номером «101»!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: