Уночі росіяни обстріляли три громади Шосткинського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулої доби, 15 січня, російська армія здійснила 23 обстріли Сумщини. Зафіксовано 110 вибухів. Під ворожим вогнем були Юнаківська, Краснопільська, Білопільська, Миропільська, Великописарівська та Новослобідська громади.
Про це повідомили в Сумській ОВА.
Уночі росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій Шосткинського району. Зафіксовано 14 вибухів. Обстрілів зазнали Шалигинська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади
По Шалигинській громаді ворог бив з мінометів, а по Середино-Будській – з РСЗВ (5 вибухів).
Інформація про постраждалих серед місцевого населення не зафіксована.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: