Учителька з Шостки пройшла до II етапу «Грай за рівність»
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учителька з Шостки Анна Казановська пройшла до наступного етапу проєкту «Грай за рівність». Тепер у числі 24 учителів з усієї країни вона продовжить роботу проєкті від UEFA Foundation та Klitschko Foundation.
Про це Анна повідомила у своєму фейсбуці.
Казановська викладає фізичну культуру в Шосткинському ліцеї, де впроваджуватиме нові підходи до викладаня.
«Ще більше тішить те, що разом зі мною їдуть мої учні, які також стали частиною цього надихаючого проєкту.Це чудова можливість для них розвиватися, вчитися працювати в команді та будувати культуру рівності через спорт.На нас чекає тиждень захопливих, інноваційних, спортивних пригод», — поділилася Анна Казановська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: