Учениця Шосткинської школи мистецтв представила Сумщину на Всеукраїнській конференції, присвяченій 300-річчю від Дня народження Григорія Сковороди

 Поділитися

Поділитися в

Наприкінці листопада на Полтавщині відбулася Всеукраїнська конференція, присвячена 300-річчю від дня народження мандрівного філософа, поета, байкаря, педагога, композитора Григорія Сковороди, який родом саме з Полтавщини.

У заході брали участь учні старших класів, студенти, викладачі мистецьких шкіл, коледжів, ліцеїв та вищих навчальних закладів. Загалом – 23 спікери та 815 слухачів з Полтавської, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Сумську область представляла учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв Катерина Осипова. Вона виступила з доповіддю “Постать Григорія Сковороди в контексті української культури”.  Виступ шосткинки високо оцінили організатори заходу.

Підготувала Катерину викладач Світлана Ночовна.

– Ми продовжуємо працювати на ідеологічному фронті, ми обов’язково вистоїмо та переможемо, заново напишемо свою історію і створимо новий код нації! – зазначила Ліна Богодиста, директор Полтавського обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури, який і організував захід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору