У зверненні до мешканців громади міський голова Шостки подякував жінкам
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні – Міжнародний жіночий день. Але в Україні триває 13-й день війни. Тому ніхто не святкує, але про прекрасну половину – українок – не забули.
У відеозверненні до мешканців громади шосткинський міський голова Микола Нога подякував жінкам:
– Добрий день! Ми продовжуємо жити в умовах війни. Але сьогодні хочу подякувати жінкам за їхню впевненість, за їхній патріотизм! Спільними зусиллями ми ворога подолаємо!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: