Дерматолог
Авто Світ

У селищі Вороніж згорів будинок

ДСНС, Пожежа 16:15, 23.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Учора о 21:55 рятувальників пвідомили про загоряння житлового будинку по вул. Миколи Терещенка в селищі Вороніж, що на Шосткинщині.

Підрозділи ДСНС зазначають що на момент прибуття, полум’я охопило стіни на площі до 43 кв. м., покрівлю й перекриття до 35 кв. м та речі домашнього вжитку.

За словами рятувальників, вогонь міг поширитися на все житло та дві господарські будівлі поруч. На місці виклику працювало відділення чергових караулів 7-ї та 31-го державних пожежно-рятувальних частин.

О 22:50 загоряння локалізували, о 23:58 – ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 10 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки ДСНС України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору