У селищі Вороніж згорів будинок
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора о 21:55 рятувальників пвідомили про загоряння житлового будинку по вул. Миколи Терещенка в селищі Вороніж, що на Шосткинщині.
Підрозділи ДСНС зазначають що на момент прибуття, полум’я охопило стіни на площі до 43 кв. м., покрівлю й перекриття до 35 кв. м та речі домашнього вжитку.
За словами рятувальників, вогонь міг поширитися на все житло та дві господарські будівлі поруч. На місці виклику працювало відділення чергових караулів 7-ї та 31-го державних пожежно-рятувальних частин.
О 22:50 загоряння локалізували, о 23:58 – ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 10 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки ДСНС України.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: