У Тиманівському старостинському окрузі раз на тиждень прийматиме лікар + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У Тиманівському старостинському окрузі щовівторка буде проводите прийом лікар. Таку новину на сьогоднішній апаратній повідомив в. о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур.
За його словами, лікарю, який прийматиме у Тиманівці, нададуть транспорт.
Міський голова Микола Нога проінформував про те, що у місцевому фельдшерському пункті зроблять невеликий ремонт.
Також на апаратній нараді обговорювалося питання водопостачання у Тиманівці. Очільник громади запропонував забезпечити централізоване водопостачання двох центральних вулиць села.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: