Дерматолог
Авто Світ

У центрі Шостки не розминулися мопед з “Тойотою”: 70-річний водій двоколісного у лікарні

ДТП, Поліція 11:31, 11.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Дорожньо-транспортна пригода сталася напередодні ввечері в місті Шостка, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поліцейські попередньо встановили, що 70-річний чоловік, керуючи мопедом «Alfa», допустив зіткнення з автомобілем «Toyota» під керуванням 23-річного місцевого мешканця.

Внаслідок автопригоди мопедист отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.

Транспортні засоби вилучені та доставлені на спеціальний майданчик тимчасового зберігання.

Слідчі за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Досудове розслідування триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору