У Центрі естетичного виховання до Дня Святого Миколая відбулося музично-театральне дійство + Відео
Традиції 21:04, 7.12.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 6 грудня, у ЦЕВі відбулося музично-театральне дійство, яке було присвячене Дню Святого Миколая.
Як розповіла керівник Центру естетичного виховання Анжела Висоцька, щорічно тут показують театралізоване вокальне дійство. Цьогоріч у виставі взяли участь вихованці народного фольклорного ансамблю «Любисток», театрального колективу «Дзеркало».
Звичайно, не обійшлося без Святого Миколая і подарунків.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: