Через необережність під час куріння у власному домі згорів житель Новгород-Сіверського району
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу підрозділи ДСНС Чернігівщини ліквідували 13 пожеж. Унаслідок двох з них загинули троє людей.
Зокрема, у селі Верба Понорицької територіальної громади Новгород-Сіверського району сталася пожежа житлового будинку. Під час гасіння було виявлено тіло чоловіка 1959 року народження.
Ймовірна причина пожежі – необережність під час куріння.
Про це повідомили у ГУ ДСНС Чернігівської області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: