У сусідньому місті суд припинив відправляти повістки поштою, бо немає грошей на марки

Суд 17:53, 6.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до частини 1 статті 148 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» держава забезпечує фінансування та належні умови для функціонування судів і діяльності суддів відповідно до Конституції України.

Станом на 5 липня Кролевецьким районним судом Сумської області було використано останні поштові марки, отримані з ТУ ДСА України у Сумській області, для відправки процесуальних документів суду.

У зв’язку з цим Кролевецьким районним судом призупинено  відправлення судових повісток по справах, копій судових рішень, виконавчих листів та інших процесуальних документів, повідомляє сайт Кролевця 05453, посилаючись на Кролевецький районний суд Сумської області.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, та з метою своєчасного повідомлення про день та час судових засідань доводимо до відома учасників судового процесу про альтернативні способи для використання отримання повісток, повідомлень та іншої інформації із суду, в тому числі процесуальних документів (копій судових рішень, виконавчих листів тощо), а саме:

  • при подачі документів до суду надавати письмову згоду на надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, вказуючи свій номер мобільного телефону;
  • ознайомитись з датою призначення справи до розгляду на веб-сайті Кролевецького районного суду у розділі «Громадянам»: Списки судових справ,  призначених до розгляду за посиланням;
  • отримувати процесуальні документи електронною поштою.

Також, з метою належного повідомлення учасників справи при зверненні до суду прохання повідомляти про всі відомі засоби зв’язку: офіційні адреси, адреси електронної пошти, номера телефонів свої та інших учасників провадження.

У разі виникнення питань звертайтеся до канцелярії суду за телефоном: 9-54-47. Про відновлення відправлення поштової кореспонденції на сайті суду буде повідомлено додатково. Джерело: Кролевецький районний суд Сумської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору