У Сумах безпілотник влучив у склад посилок для жителів Шостки та Глухова: гроші за замовлення клієнтам компенсують
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Унаслідок учорашньої атаки російський безпілотник влучив у склад СУМИ-1.
Про це розповіли на сторінці доставки.
Фіксують, що це вже третє влучання по логістиці за останній час. Постраждалих немає
“Є втрата та пошкодження вантажу, переважно для клієнтів з Глухова та Шостки. Ми повністю компенсуємо збитки нашим клієнтам. Також нагадуємо про важливість страхування вантажу на його реальну вартість — це гарантія отримання компенсації у разі пошкодження”, — звітують у повідомленні.
Команда доставки працює над відновленням приміщення та всіх процесів, щоб забезпечити безперебійну роботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: