У СНАУ відсвяткували 42-у річницю з дня створення + Відео

Освіта 19:33, 8.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 7 травня, Сумський національний аграрний університет, який є лідером серед аграрних вишів в Україні, відзначив сорок другу річницю з дня створення. Сорок два роки плідної праці колективу університету та заслужене визнання представників влади, агробізнесу та, звичайно, випускників Сумського НАУ.

 «Колектив університету пройшов, більше ніж за сорок років розвитку, дорогу яка принесла заслужений імідж СНАУ. І не просто створила бренд університету, а і випустила людей, які вже багато років працюють на благо держави України», – зазначив у вітальному слові ректор Сумського НАУ, академік Володимир Ладика.

У Сумському національному аграрному університеті є добра традиція у день заснування СНАУ вручати особливу відзнаку – звання «Почесного професора університету». Цього року відзнаку отримав доктор технічних наук, професор кафедри технології харчування Харківського державного університету харчування та торгівлі Павло Пивоваров.

«Мене дуже вражає динаміка розвитку університет , особливо міжнародні зв’язки. І видно, що університет має чіткий план розвитку», – зазначив він.

В університеті постійно з’являються нові лабораторії. Так, на факультеті агротехнологій з’явилась Лабораторія екологічного землеробства та природокористування, а вже в найближчому майбутньому почне функціонувати критий полігон центру землеробства. Матеріальна база полігону дасть 100 % змогу відтворити реальні робочі умови та ознайомити студента з технікою, яку використовує сучасне підприємство.

Нещодавно університет прославився лабораторією, де виготовляють їстівний посуд, еко-пакети та органічну сировину, про яких розповідали навіть на BBC.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору