У Шостикинській громаді понад 80 безробітних буде залучено до суспільних робіт + Відео
ЖКГ 21:43, 19.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні після того, як зійшов сніг, розпочато прибирання сміття. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради розповіла заступник начальника управління житлово-комунального господарства Юлія Ященко.
За її інформацією, до суспільно корисних робіт буде залучено 84 безробітних. Вони працюватимуть як у місті, так і у старостинських округах.
Міський голова Микола Нога дав доручення провести ремонтні роботи на найпроблемніших ділянках доріг.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: