У Шостці зустрічали гостя з Голландії: син шосткинської остарбайтерки приїхав, щоб допомагати рідному місту своєї матері + Відео

Візит 12:56, 20.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

 У Шосткинській міській раді зустрічали гостя з Голландії – Алекса де Коха. Він приїхав вклонитися землі своїх батьків.
 У роки Другої Світової дві молоді сестри-шосткинки примусово були інтерновані до Німеччини. Одна з них – мати Алекса. Згодом одна з сестер повернулася до рідного міста, а інша вийшла заміж за голландця. У них і народився Алекс. Через багато років він приїхав до рідного міста своєї матері – у Шостку, щоб допомагати.
 Про офіційну зустріч повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук шосткинський міський голова Микола Нога:
 – Людське життя – крута та звивиста стежка. Ніколи не знаєш, що чекає тебе в майбутньому. Не знали своєї подальшої долі і шосткинці, примусово вивезені у роки Другої Світової війни у Німеччину, що через багато років їх діти повернуться на рідну землю та будуть допомагати своєму місту. Сьогодні провів зустріч з паном Алексом. Вклонитися землі своїх батьків він прибув з далекої Голландії. У буремні роки війни дві молоді сестри з Шостки були інтерновані у Німеччину. У подальшому одна з них повернулася до рідного міста, а інша вийшла заміж за голландця. У них народився син Алекс, який приїхав на батьківщину своєї матері.
Щиро дякую за відверту та глибоку розмову! Був вражений високим рівнем патріотизму та потужним бажанням Алекса де Коха дізнатися якомога більше про Шостку та Україну. Під час нетривалого спілкування пан Алекс розповідав, що багато читав про гетьмана Скоропадського, про історію нашого краю та навіть про індустріальний парк “Свема”. Попереду багато спільних планів щодо розвитку Шосткинщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору