У Шостці змінилося керівництво відділу поліції

Поліція 13:48, 4.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 4 січня, у Шостці представили нових керівників районного управління поліції, повідомляє прес-служба ГУНП у Сумській області. Змінився як очільник підрозділу, так і  3 його заступники.

Відтепер начальником районного управління поліції є полковник поліції Ігор Нагорний, який має великий досвід роботи на керівних посадах в органах внутрішніх справ. Ігорю Олексійовичу 45 років. До призначення на Сумщину він працював на посаді помічника начальника ГУНП в Харківській області. В органах внутрішніх справ – з 1993 року. Більшу частину свого життя присвятив роботі в оперативних підрозділах ОВС.

Тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника Шосткинського районного управління поліції ГУНП області – начальником слідчого відділу призначено 43-річного підполковника поліції Юрія Лисака. Раніше він обіймав посаду начальника відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого відділу Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області. До Сумщини підполковник працював у Житомирі на посаді заступника начальника відділу поліції – начальника слідчого відділу.

Заступником начальника з превентивної діяльності, поки що з приставкою тимчасово виконуючий обов’язки, став 45-річний підполковник поліції Сергій Рябушенко. Офіцер також з Житомирщини, де був керівником сектору кримінальної поліції одного з відділень.

Ще одним заступником начальника Шосткинського районного управління поліції призначено 40-річного майора поліції Віктора Рябченка. До Шостки він обіймав посаду начальника сектору кадрового забезпечення Глухівського відділу поліції.

Керівником кримінальної поліції районного управління залишився Валерій Буслов.

Нове керівництво особовому складу Шосткинського районного управлінні поліції під час наради представив Валерій Строкач, заступник начальника ГУНП області. У залі були присутні й представники влади Шосткинської об’єднаної територіальної громади, Шосткинського району та депутатського корпусу.

Під час виступу Валерій Строкач, зазначив, що завданням керівництва Шосткинського районного управління поліції є забезпечення безпеки усіх жителів на території обслуговування, проведення превентивної роботи та протидія злочинності.

«Громадяни повинні почуватися у безпеці, і знати, що в будь-який час доби вони отримають необхідну допомогу від поліції», – зауважив Валерій Строкач, заступник начальника ГУНП Сумської області.

У свою чергу новопризначений очільник Ігор Нагорний подякував керівництву обласного управління Нацполіції за довіру, і запевнив, що він прикладе максимум зусиль для виконання поставлених завдань.

Фото сайту Національної поліції у Сумській області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору