У Шостці зменшується захворюваність на COVID-19, натомість Сумщина – перша в Україні + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сумщина за показниками захворюваності продовжує лідирувати в Україні – 1 282 випадки на 100 тис. населення.

«Намітилась деяка стабілізація рівня госпіталізації. Ці показники дещо знизились, але становлять більше 100 госпіталізацій на 1 000 населення при індикаторному показнику не більше 60″, – розповідає Ірина Хаміцевич, завідувачка Шосткинським районним відділом Державної установи «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

На цьому тижні у Шосткинській, Середино-Будській та Зноб-Новгородській громадах усього зареєстрували 431 новий випадок коронавірусу. На минулому тижні їх було більше – 543.

«На поточному тижні захворіло 37 дітей, на минулому їх було 35», – каже Ірина Хаміцевич.

Поряд з цим по місту Шостка захворюваність на ковід знизилася майже у 1,5 рази у порівняні з минулим тижнем. Протягом цього тижня захворіло 270 людей.

На цьому тижні коронавірус забрав життя 17 осіб (територія колишніх Шосткинського та С.-Будського районів). 12 з них – шосткинці. За 2021 рік померло 163 особи. У 2020 році було 30 смертей.

«Захворіло 5 медичних працівників. Було майже 400 підозрілих випадків. На самоізоляції перебувало близько 1 тисячі осіб. І зараз на нашій території обслуговування знаходиться 1 247 активних хворих, з них 55 дітей», – підсумовує Ірина Хаміцевич.

Статистика говорить, що частіше хворіють жінки – 63 %. За віком найбільше хворих, а саме 76%, серед людей категорії 18 – 65 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору