У Шостці змагалися юні туристи
Поділитися в
Копіювати посилання
4 жовтня на стадіоні школи №5 пройшла національно-патріотична естафета, присвячена Всесвітньому дню туризму.
Організували захід міська Станція юних туристів спільно з відділом молоді Шосткинської міської ради.
У заході узяло участь 7 команд. Змагання відбулися у 2 вікових групах, розповіла начальник відділу молоді Шосткинської міської ради Ольга Сокульська.
І місце у молодшій групі посіла команда «Козаки» (керівник – Олена Васильцова).
І місце у старшій групі посіла команда «ЗСУ» (керівник – Олена Васильцова).
Усі учасники заходу отримали грамоти та солодкі подарунки.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: