Дерматолог
Авто Світ

У Шостці змагалися юні туристи

Освіта, Туризм 09:30, 5.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

4 жовтня на стадіоні школи №5 пройшла національно-патріотична естафета, присвячена Всесвітньому дню туризму.

Організували захід міська Станція юних туристів спільно з відділом молоді Шосткинської міської ради.

У заході узяло участь 7 команд. Змагання відбулися у 2 вікових групах, розповіла начальник відділу молоді Шосткинської міської ради Ольга Сокульська.

І місце у молодшій групі посіла команда «Козаки» (керівник – Олена Васильцова).

І місце у старшій групі посіла команда «ЗСУ» (керівник – Олена Васильцова).

Усі учасники заходу отримали грамоти та солодкі подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору