Дерматолог
Авто Світ

У Шостці жінка випала з вікна п’ятого поверху будинку

ДСНС, Події 15:52, 13.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

12 жовтня, о другій половині дня, до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги по провул. Озерному в м. Шостка. За попередніми даними, жінка випала з вікна останнього поверху п’ятиповерхового житлового будинку на надбудову над входом у під’їзд, повідомляє ГУ ДСНС України у Сумській області.

На місце виклику прибуло відділення 8-ї державної пожежно-рятувальної частини. Через вікно у під’їзді на другому поверсі працівники ДСНС потрапили до постраждалої. Після надання їй необхідної допомоги лікарями, рятувальники на спеціальних ношах перенесли її в під’їзд та транспортували до карети «швидкої», яка доправила її до лікарні.

Для надання допомоги залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки ДСНС України.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору