У Шостці з’явився сервіс з прокату та організації водних походів на туристичних байдарках

 Поділитися

Поділитися в

Сумська та Чернігівска області мають неперевершену та мальовничу природу, яка зі своєю неповторною красою схована від наших очей, однак її можна побачити, занурившись у саме її серце.

Пропонуємо гарну нагоду провести свій вихідний у поєднанні з природою, надихаючись новими враженнями та знайомствами, а також з користю для здоров’я.
Друзі! На вулиці літо, сонце, сезон купання. Годі сидіти вдома та блукати вулицями з бетону! Саме для Вас організовуємо одноденні сплави на туристичних байдарких по річках Десна, Віть та Івотка.


Як це проходить та що це таке?

У багатьох містах нашого регіону даний вид відпочинку існує вже тривалий час та з кожним роком набирає все більшу популярність серед відпочиваючих. Тому і ми захотіли, щоб мешканці нашої громади мали можливість незабутньо провести свій вільний час.
У запланований день походу в м. Шостка проводиться збір групи, яка комфортабельним автомобілем виїздить до місця старту водного походу. По прибуттю проводиться інструктаж та ознайомлення з правилами користування туристичною байдаркою, та технікою веслування. Інструктор супроводжує групу протягом усього сплаву. Всі учасники походу будуть забезпечені рятівними жилетами. Після інструктажу, група вирушає в похід та насолоджується краєвидами. Упродовж всього маршруту будуть проводитись зупинки у мальовничих місцях для перекусу, купання та фотографування серед дивовижної природи. Після декількох годин веслування, у кінцевій точці водного походу, групу забирає автомобіль та з гарним настроєм відвозить до початкової точки збору в м. Шостка.

Усе спорядження, яким будете користуватись під час походу група, нове. У наявності є 3 трьохмісні каркасні байдарки українського виробника – ТМ «Psel Victoria 3», які зарекомендували себе тільки з позитивного боку, як надійні, комфортні (обладнані надувними сидіннями) та дуже вмісткі. Крім того, байдарки безпечні, так як мають плоске дно, тому вони максимально стійкі на воді. Загальна пасажиро місткість – це 8 дорослих та інструктор, однак є можливість безкоштовно встановити додаткове сидіння для дитини віком до 8 років.

Походи будуть відбуватись у вихідні дні, за умови набору необхідної кількість людей. Найближчі дати – 20 червня (21 червня резерв, якщо будуть бажаючі) та 26 червня, однак є можливість організувати похід у будній день, за умови набору групи у кількості від 6 чоловік.

Так як на даний час річка Десна ще досить повноводна, наразі доступні такі маршрути:

• с. Ображіївка (озеро Спольне)- с. Пирогівка, відстань 16 км, тривалість подорожі 4-5 годин (ціна 350 грн з 1 людини);
•  с. Ображіївка (озеро Спольне)- с. Пирогівка (комплекс ІСО), відстань 31 км, тривалість подорожі 9-10 годин (ціна 550 грн з 1 людини);
•  с. Пирогівка- с. Пирогівка (комплекс ІСО), відстань 15 км, тривалість подорожі 4-5 годин (ціна 400 грн з 1 людини);

Також у найближчий час стануть доступні інші маршрути:
• с. Івот- с. Пирогівка, відстань 30 км, (будемо пропливати 3 річки) тривалість подорожі 9-10 годин (ціна 550 грн з 1 людини);
• м. Новгород-Сіверський- с. Пирогівка (по р. Десна), відстань 17 км, тривалість подорожі 4-5 годин (ціна 450 грн з 1 людини);
• м. Новгород-Сіверський- с. Пирогівка (по річках Віть та Десна ), відстань 27 км, тривалість подорожі 10 годин (ціна 550 грн з 1 людини);
• с. Пирогівка (комплекс ІСО)- с. Лушники (будемо пропливати Українську Швейцарію в с. Мезин), відстань 35 км, тривалість подорожі 10-11 годин (ціна 600 грн з 1 людини).

Спорядження, яке наявне в прокаті:

– байдарка трьохмістна за ціною 450 грн на добу (мінімальний термін оренди 2 доби, спорядження видається під грошову заставу);
– страхувальний жилет 50 грн на добу;
– герметичний мішок 100 л (матеріал ПВХ) 50 грн на добу.

Бронювання місць проводиться за номером +380661063539
(під бронюванням мається на увазі задаток в розмірі 100 грн за 1 особу, який при відмові  від подорожі не повертається).

Ми с соціальних мережах:
Іnstagram https://instagram.com/shostka_baydarki?utm_medium=copy_link

Telegram: https://t.me/baydarki_shostka

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору