У Шостці з’явилася нова прийомна родина

Життя, Наші діти 12:12, 15.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією обласної служби у справах дітей, наразі в Сумській області функціонує 30 дитячих будинків сімейного типу і 140 прийомних сімей. За 3 місяці 2021 року з’явилися 3 нові прийомні сім’ї: в Охтирському, Конотопському та Шосткинському районах та 1 – тридцятий вобласті – дитячий будинок сімейного типу в Тростянецькій територіальній громаді Охтирського району.

На кінець І кварталу поточного року в області на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває 2073 дитини. Із них влаштовано під опіку або піклування 1464 дитини, у прийомні сім’ї – 246, в дитячі будинки сімейного типу – 183.

У січні 2021 року родинну групу із трьох дітей-сиріт, вік яких 4, 5, 10 років, взяла на виховання новостворена прийомна сім’я з Тростянецької територіальної громади Охтирського району (подружжя прийомних батьків у грудні 2020 року пройшли відповідне навчання і через місяць отримали направлення на знайомство з дітьми).

У новостворену прийомну сім’ю з м. Шостка влаштовано шестирічного хлопчика, матір якого нещодавно суд позбавив батьківських прав.

Ще одна прийомна сім’я з Кролевецької територіальної громади, Конотопського району взяла на виховання дівчинку-підлітка. Дитина перебувала в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації.

Планується створення нової прийомної родини і в Липоводолинській територіальній громаді Роменського району. Направлення на знайомство з дитиною видано.

За інформацією Сумської ОДА.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору