У Шостці з центральної вулиці вантажівкою вивозять сніг
ЖКГ 12:50, 2.03.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Співробітники КП “Шостка-Зеленбуд” продовжують розчищати від снігу окремі ділянки дороги вул.Свободи, яка є однією з найбільш завантажених у місті. Зокрема, аби розширити паркувальну зону біля ринку, сніг доводиться возити звідти вантажівкою.
“Робимо все, щоб рух був безпечним і комфортним для водіїв та пішоходів. Дякуємо за терпіння та розуміння!”, – говорять комунальники.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: