У Шостці виникла пожежа на третьому поверсі закинутої будівлі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 24 вересня, о 18:18 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про загоряння в будівлі, що не експлуатується, по вул. Леоніда Каденюка в м. Шостка. На місце виклику прибуло відділення 7-ї державної пожежно-рятувальної частини, інформує ГУ ДСНС України у Сумській області.
Як було встановлено, горіння відбувалося на останньому поверсі триповерхової будівлі, яка вже тривалий час нееексплуатується. О 18:28 вогнеборці локалізували пожежу, запобігши її поширенню на всю будівлю. А о 19:25 загоряння приборкали.
На місці пожежі працювало 5 чоловік особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки ДСНС України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: