У Шостці введено перепустки, місцевою владою частково вирішено питання пального, зняття готівки в «Ощадбанку». І наш 13-й батальйон звільнив Ніжин! + Відео

Війна, Влада, Громада 17:53, 28.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про ситуацію та події, стосовно Шосткинської громади щойно доповів міський голова Микола Нога у зверненні до мешканців:

– Шановні шосткинці! Місто працює в обмежених умовах. Сьогодні наша територіальна громада зайняла кругову оборону. І не тільки в місті, в усіх населених пунктах, старостинських округах. Створено партизанські загони самооборони. У нас є досвід. Зберігається власність, патрулюються вулиці. Громадські формування наводять громадський порядок, не допускають мародерства, звертають увагу на світломаскувальні заходи і т. ін.

Введено перепустки. В комендантську годину, з 18 години вечора до 6 годин ранку, згідно розпорядження голови обласної військової адміністрації, тільки люди з перепустками можуть бути на вулиці. Решта повинні бути в квартирах, будинках, і не рухатися територією міста. Тому що ситуація на фронті загострюється, ворог видихається і починає звіріти. Тому такі заходи вжиті, прошу звернути на це увагу!

За сьогоднішній день ми вирішили питання постачання в місто дизельного пального і газу. Не в повній мірі, але на якийсь час ми отримали ці матеріали. Завтра будемо вирішувати питання постачання місту бензину, бо він практично закінчується. Спільно з керівництвом «Ощадбанку», незважаючи на те, що не можна проїхати з Сум до Шостки, вирішили питання готівки. І банкомати «Ощадбанку»  видають кошти, люди можуть скористатися  і готівковими коштами, і перерахунками. В таких умовах це важливо.

Так, скоротились запаси харчів, але ми поступово контролюємо і поступово налагоджуємо систему. З Чернігова, Харкова, Сум, Києва привезти харчі складно, але ми находимо такі можливості.

Звертаю увагу також на світломаскувальні заходи! Місто практично стало вночі темним. Але в окремих квартирах, будинках світло включено. Ми повинні на це звернути увагу!

Просто треба потерпіти ще якийсь час. Ворог розслаблюється, ворог нервує. Ви бачите, наскільки біснується їхній лідер Путін. Вони розраховували, що за день-два-три все, українці побіжать. Никуда украинцы не бегут! Наш 13-й батальйон звільнив Ніжин! Наші хлопці! Є втрати, складні втрати, багато поранених. Але хлопці на фронті стоять до останньої краплі і нікуди не побіжать. Ворог повинен знати: йому не вдасться зламати дух українців! Дякую!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору