У Шостці вшановували пам’ять жертв голодоморів
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 23 листопада, у нашому місті вшановували пам’ять мільйонів життів, втрачених через організований більшовицькою владою голод в Україні.
У Центральній міській бібліотеці зібралися представники влади та громадськості. Вони запалили свічки пам’яті.
Пам’ять про Голодомор зберіг та відтворив і автор книги, яку презентувала Анжеліка Пенкина. Йому 94 і він згадує Голодомор донині. «Я там жив, голодав та не згас» – книга поезій Леоніда Коровника. Вірші з цієї збірки українською та англійськими мовами декламували учасники заходу, який проходив у бібліотеці.
Сьогоднішня скорботна дата нагадує про жахливий геноцид нашого народу.
Щорічно у четверту суботу листопада Україна вшановує жертв Голодоморів: найстрашнішого – 1932-1933 років і 1921-1923 та 1946-1947 рр.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: