У Шостці ВПО отримають садово-городній інвентар + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Місцева влада продовжує підтримувати внутрішньо переміщених осіб.
Зокрема, всім бажаючим надаються у користування земельні ділянки для городництва. Переселенцям допомогли із посадковим матеріалом.
Як проінформувала на апаратній нараді начальник управління економіки Дар’я Гребенюк, внутрішньо переміщених осіб, які обробляють земельні ділянки, забезпечать садово-городнім інвентарем.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: