У Шостці волонтери просять допомоги: захисникам для рембату терміново потрібні інструменти й генератор

 Поділитися

Поділитися в

 До волонтерського центру “Шостка” звернулися бійці 67 окремої мотострілецької бригади. Захисникам у рембат терміново необхідні дрилі, “болгарки”, зварювальні апарати та електроди, генератор.
– Техніка, яка є у хлопців просто “горить” від навантаження, у якому вимушена працювати, також вона дуже страждає від ворожих атак. Чи не щодня треба відновлювати. А інструменту хлопцям бракує. 
Звертаємося до всіх, у кого є бажання та можливість допомогти нашим військовим! – прохають у “Волонтерському центрі “Шостка”.
 Кошти для допомоги можна перерахувати на банківську картку благодійного фонду “Волонтерский центр “Шостка”: 4246 0010 0424 4863.
У призначенні платежу не забувайте вказати “благодійність”.
 – Заздалегідь вдячні за допомогу, адже тільки разом нам, українцям, під силу перемогти клятих рашистів.
Віримо в Перемогу! Віримо в Україну! Віримо у людей! – кажуть волонтери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору